Start a fire Runda druga

Start a fire. runda druga (tanio kupisz tutaj) to druga część trylogii “Hell” polskiej autorki Katarzyny Barlińskiej znanej jako P.S.Herytiera. Victoria i Nathaniel przeszli już wiele. Przyjaciele wciąż ostrzegają dziewczynę przed tym chłopakiem. Czy Victoria otworzy w końcu oczy i zrozumie, że ta relacja nie jest dla niej dobra?

Jak zapanować nad chaosem? 

Główna bohaterka książki to Victoria Joseline Clark. Dziewczyna mieszka w Culver City w stanie Kalifornia. Pewnego dnia na jej drodze staje Nathaniel Shey. Chłopak ma zimne spojrzenie i podejście do życia kompletnie różne od Victorii. Ma na nią zły wpływ i ona dobrze o tym wie, ale mimo tego, że wszyscy ją przede nim ostrzegają dziewczyna nie potrafi uwolnić się od tej relacji. Nathaniel jest chłopakiem z kompletnie innej bajki. Bierze udział w nielegalnych walkach bokserskich, z którymi od lat walczy matka głównej bohaterki. Victoria odkąd poznała Nathaniela chciała cofnąć czas do momentu przed ich pierwszym spotkaniem, bo wcześniej mimo, że o nim słyszała nie miał on wpływu na jej życie. Ale jak wiadomo nie da się cofnąć czasu, więc musi w końcu zmierzyć się z chłopakiem i zaistniałą sytuacją.

Ostrzeżenie z każdej strony

W drugim tomie trylogii związek pomiędzy Victorią i Nathanielem trwa w najlepsze, mimo, że ich relacja jest toksyczna i opiera się na bolesnych słowach, które padają każdego dnia. Czy dziewczyna będzie w końcu w stanie otworzyć oczy i spojrzeć na swoją relację z chłopakiem z perspektywy kogoś neutralnego? Czy zrozumie, że ta relacja do niczego dobrego nie prowadzi? A może Nathaniel w końcu się otworzy i zacznie traktować ją inaczej? Wydaje się, że zaczyna inaczej podchodzić do swojej relacji z dziewczyną. Ale czy to nie jest tylko kolejna forma gry z jego strony?

Kim jest autorka trylogii?

Autorką trylogii jest polska pisarka Katarzyna Barlińska, która występuje pod pseudonimem P.S.Herytiera. Początkowo tworzyła na znanej czytelnikom książek na całym świecie platformie Wattpad, gdzie opublikowała także trylogię “Hell”.